کادو سالگرد ازدواج چی بخرم؟

به این توجه داشته باشید که ولنتاین فقط یک روز است و در چشم برهمزدنی هم تمام میشود. جشنی اختصاصی خانوادگی که هم حسابی به یاد بچهها بماند و هم به آنها خوش بگذرد. برای ماجراجوها حتی یک بلیط هواپیما به مقصد موردعلاقهشان هم میتواند حسابی هیجانزدهشان کند. کادوی ولنتاین برای همسر عاشق سفر میتواند کولهپشتی، وسایل کمپینگ، کیسه خواب، هدلایت، کفشهای مخصوص طبیعتگردی باشد. شاید برای یک عاشق سینما و تئاتر، نمایشنامهای از نویسنده موردعلاقهاش کافی باشد. با این کار میتوانید تداوم رابطه خود را هم تضمین کنید؛ وقتی شما به طرف مقابل حسی از احترام و عشق منتقل میکنید، او نیز متقابلا برایتان ارزش و احترام زیادی قائل خواهد بود؛ و این امر یعنی پایداری دوستی.

افرادی که بیشتر وقت خود را به سفر و کشف فرهنگها و مکانهای تازه صرف میکنند با کادوهای ساده هیجانزده نمیشوند. برای عاشقان وزش میتوانید وسایل ورزشی، لباس، لوازم جانبی متناسب با ورزش موردعلاقهشان را بخرید. پیشنهاد ما این است که به جای دور فرمان، جعبه ۷ دلیل عشق برای او بخرید و ۷ دلیلی که باعث میشود او را دوست داشته باشید را داخل آن بنویسید. شما میتوانید برای مرد خود بلیط رالی، پکیجی از ماشینهای اسباببازی، ماشینهای کنترل از راه دور (بزرگسالان)، پازل هزار تکه با طرح ماشین، وسیله جانبی برای خودروی شخصی او یا پکیجی از فیلم و کتابهای مربوط به خودرو خریداری کنید.

اما نگران نباشید، سه پیشنهاد بعدی نه تنها هدیه مناسب روز مرد خواهد بود بلکه شما را در سال ۹۸ متمایز خواهد کرد. یا کیفی سفارش دهید که شخصیت، طرح یا نوشتهی موردعلاقهاش را دارد. مثلا برایش یک هودی، تیشرت یا دورس با طرح موردعلاقهاش سفارش دهید. طرح های متنوع این لباس های راحتی دست شما را برای انتخاب باز می گذارد.

همیشه دوست داریم تا مادرانمان زیبایی خود را حفظ کنند و زیبا بمانند. وقتی شما به جای هدیههای مرسوم روز ولنتاین، بودجه خود را صرف خرید کادوی طلا بکنید، مطمئن خواهید بود که هم پولتان را در جای درست هزینه کردهاید، هم باعث خوشحالی مضاعف طرف مقابل خود میشوید. لوستری از بادکنک – لوسترها چیزهای گران قیمتی هستند، بنابراین می توانید لوستر ارزان خود را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید