کادو ولنتاین: بهترین و بدترین کادو روز عشق برای خانمها (ایدههای متفاوت برای سورپرایز ولنتاین)

اگر وقت گلآرایی باکس هدیه را ندارید، ما یک پیشنهاد خاص برای رمانتیک شدن یک هدیه خاص برای خانمها داریم و آن نوشتن جملاتی زیبا در برگههای یادداشت کوچک و چسباندن آنها به در باکس هدیهتان است. اگر لوازم آرایشی و بهداشتی را برای کادو تولد زن مهم زندگیتان انتخاب کردهاید، میتوانید برای زیبا و جذابتر شدن هدیهتان، آن را به شکل یک دسته گل گلآرایی کنید. بلیط را میتوانید در داخل یک باکس گلآرایی کنید و به خانم هدیه دهید. در صفحه اول کتاب میتوانید جملهای محبتآمیز بنویسید تا برای همیشه یادآور روزی که این هدیه را برای تولد خانم به او دادید باشد.

زیرا زنان شاغل زمان زیادی را در محل کار خود سپری می کنند و با مشاهده هدیه شما همچون یک ماگ، خودکار وغیره خستگی کار از تن آن ها به در خواهد شد. مردان موفق می دانند که خرید و استفاده از کالاهای با کیفیت چه در زندگی حرفه ای و چه زندگی شخصی مهم است. رنگ مورد علاقه خانمی که میخواهید برای او هدیه بگیرید، چه رنگی است؟ میز را با مقداری گل خشک و چند شاخه رز و شمع تزئین کنید و از بیرون غذای مورد علاقه اش را سفارش دهید و یک شام ولنتاینی فوق العاده را همراه با یار زندگیتان تجربه کنید.

هدیهای ماندگار برای یک خانم که با هر بار آب دادن و رسیدگی به گل، به یاد روزی که آن را هدیه گرفتند بیافتند. اگر برای یک خانم هنرمند و علاقهمند به نقاشی، قصد گرفتن کادو برای روز زن دارید؛ خرید لوازم نقاشی هم ایدهای خاص برای سورپرایز کردن این خانم خواهد بود. در احادیث و روایات ائمه روزه گرفتن در میلاد با سعادت حضرت زهرا یکی از اعمال مستحبی است که ثواب و فضیلت بسیاری دارد.

به همین منظور او با یکی ازشرکتهای بزرگ تبلیغاتی تماس گرفته و سفارش یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ با عکس عروسی و پیامی رمانتیک میدهد. به عنوان ایده آخر و بهترین هدیه سالگرد ازدواج میتونی یکی ازبهترین عکس های روز عروسیتون رو انتخاب کنی و از یک نقاش ماهر بخواهی که اون رو برات طراحی کنه. اگر همسر یا مادر شما از آن دسته خانمهایی است که زمان زیادی را در آشپزخانه سپری میکند و علاقه زیادی به آشپزی دارد؛ میتوانید لوازم آشپزخانه را به عنوان هدیه برای او انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید