کادو ولنتاین چی بخریم؟

جعبه هایی کامل، مجهز و شکیل وجود دارند که در آنها ابزارهای باغبانی وجود دارند. حتما خاطرههای خوبتان را در نامه بنویسید و روزهای شیرین زندگی را در خاطر همسرتان تازه کنید. اگر اهل هدیه های معنوی نیستید و دوست دارید که حتما چیزی بخرید، خرید یک کیف کوچک دوشی را در نظر داشته باشید.

اما چه چیزی می تواند برای روز مادر، به یاد ماندنی باشد و این حس را به این عزیزان منتقل کند؟ بیشتر مادرهای ایرانی به آشپزی علاقه دارند و انصافا دست پخت های عالی شان هوش از سر می پراند. حتی بعضی از بزرگ تر ها از این کار خوششان نمیآید و یک شاخه گل را بیشتر ترجیح میدهند . همچنین نوشتن یک متن زیبای پراحساس هم فکر خیلی خوبی است و میتوانید مطمئن باشید که هیچچیز بیشتر از این کار گروهی زیبا، او را احساساتی نمیکند. مثلا به بهانه اینکه یک مسیر سخت را با همکاری هم پشت سر گذاشتید جشن بگیرید و به هم کادو بدهید.

مثلا یک دست لباس راحتی برای استفاده در منزل و هنگام خواب برای او بخرید و اجازه بدهید که هر شب در هنگام پوشیدن لباس خوابش، یاد شما باشد. این طوری حتی احتمال اینکه به خواب و رؤیای مادر بروید هم زیاد می شود. پس حولهٔ حمام هم یک گزینه است و می توانید به آن فکر کنید، به ویژه اگر شما یا مادرتان در دسته افرادی هستید که به کاربردی بودن هدایا اهمیت می دهید.

مهم این است که برای تهیهٔ آن وقت می گذارید و برای پیشکش کردنش به مادرتان ذوق دارید. چه چیزی مهم تر از سلامت مادر عزیزتان است؟ حمل کیف های سنگین روی دوش باعث می شود که سلامت بدن به خطر بیفتد. پس کیفی کوچک برایش بخرید: از این کیف ها که می توانند به صورت کج روی بدن قرار بگیرند و فشار و وزن روی شانه ها را تعدیل کنند. برای مردی که جمعه ها کوه نوردی و پیاده روی در طبیعت را جزو برنامه مطلوبش می داند خرید یک کوله محکم و زیبا خیلی خوشایند است. با این کار، در واقع با یک تیر دو نشان زدهاید هم از طبیعت زیبا و دلنشین جاده چالوس استفاده میکنید و هم طعم اصیل کبابهای ایرانی را در کنار صدای آب و آواز پرندگان میچشید.

دیدگاهتان را بنویسید