کادو ولنتاین 1400

6. خرید کیف پول نیز میتواند تبدیل به یک هدیه ارزان قیمت ولنتاین شده اما ذوق و شوق زیادی را برای مخاطب شما به دنبال داشته باشد. 9. موزیک باکس کلاسیکو را هم میتوانید با قیمت مقرون به صرفه برای این روز بزرگ بخرید. اما در ادامه با چند بیش از ۱۰ نوع هدیه ولنتاینی آشنا میشوید که به تنهایی میتوانند کادو مناسبی باشند.

برای همین به او یک بطری آب Polar که با ضمانت مادام العمر است هدیه دهید. 9. آهنگ عاشقانه مخصوص شما یک ایده فوقالعاده جذاب و دوست داشتنی برای روز ولنتاین است. هدیه ولنتاین لاکچری برای آن دست از طرفداران که به این قبیل هدیهها علاقه خاصی دارند، حتماً باید با دقت بالا تهیه شود.

یک جشن کوچک اما رمانتیک دو نفره بسیار به یاد ماندنی تر از جشنهای بزرگ با بریز و بپاش های فراوان است . 1. تابلو ورق طلا با مضمون عشق را میتوانید به عنوان یک هدیه کاملاً خاص و منحصر به فرد برای روز ولنتاین به خانمها اهدا کنید. 7. ظروف سرامیکی گل مرغی هم ازجمله کارهایی است که ظرافت بسیار خاصی در تولید آن در نظر گرفته شده و میتواند یک هدیه کاملاً خاص باشد که کمتر کسی از این ایده استفاده کرده است.

2. روسری یک هدیه ولنتاین خاص و زیبا که تنوع بسیار زیادی را نیز برای انتخاب در اختیار شما قرار میدهد. 5. زیورآلات ورق طلا ازجمله هدیهها و کادوهایی است که خانمها علاقه بسیار زیادی به آن داشته و معمولاً با دیدن آن شگفت زده خواهند شد. باکس گل: تنها رقیب جدی زیورآلات طلای برای خانمها گلها هستند پس میتوانید با آرامش کامل از مقبول واقع شدن هدیهتان به سراغ این گزینه بروید. 3. باکس دمنوش یک هدیه خاص و دوست داشتنی برای خانمهایی است که از چنین نوشیدنیهایی در رژیم غذایی خود استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید