کادو و سورپرایز جشن سالگرد ازدواج – مینویسم

یکی از عکس های دو نفره سال گذشته را به پازل تبدیل کنید. اگر امسال عکس های دونفره زیادی گرفته اید، اکنون زمان مناسبی است که آنها را چاپ کنید و با استفاده از آنها یک کادوی دست ساز برای ولنتاین تهیه کنید. اگر پدر یا همسرتان گوشی موبایل دارد، می توانید برای او یک پاوربانک تهیه کنید تا به راحتی و حتی در جایی که دسترسی به برق ندارد بتواند گوشی خود را شارژ کند. جعبه شکلات به عنوان هدیه این روز، ممکن است کمی حوصله سر بر و تکراری به نظر برسد؛ اما می توانید با ساخت یک جعبه شخصی و شکلات های انتخاب شده توسط خودتان، آن را خاص و منحصر به فرد کنید.

یا می توانید قبل از رسیدن ولنتاین این هدیه را به او بدهید تا پیش از موعد، ولنتاین را به او بخشیده باشید. هم می توانید یادداشت های خود را روی آن بزنید و هم با لغات بازی کنید. دلیل جذابیت این کادوی دست ساز برای ولنتاین در آن است که می توانید آن را به روش های متفاوتی درست کنید. این دستبند قلبی که با استفاده از کاشی درست شده است راه بسیار خلاقانه ای برای درست کردن کادوی دست ساز برای ولنتاین به نظر می رسد. پاین نقشه، یک ایده جذاب برای درست کردن تختخواب برای ولنتاین امسال است.

یک ایده ناب دیگر برای هدیه سالگرد ازدواج می تواند تعدادی نامه باشد که خطاب به همسرتان می نویسید. یک کیت مخصوص اصلاح صورت مردانه که شامل کرم اصلاح، افتر شیو، اسکراب و لایه بردار هست هم میتونه یکی دیگه از انتخاب های خیلی عالی برای هدیه دادن به آقایان باشه. پیشنهاد ما به شما برای هدیه روز پدر، ست کیف پول و کمربند است. سرای گل شکلات هایی بسیار تازه و با کیفیت را ویژه روز ولنتاین ارائه کرده است که کاملا سفارشی ویژه مخاطب شما آماده می شوند. زیرا بیان می کند که شما مسیر زندگی را به تنهایی طی نخواهید کرد و او شریک ابدی شما خواهد بود.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که برای انتخاب هدیهای که هم مناسب باشد و هم با بودجهتان سازگاری داشته باشد به بنبست رسیدهاید، با ما همراه باشید. این جعبه را با هرچیزی که دوست دارید پر کنید و آن را با خود بیرون ببرید، به خصوص اگر طرفدار غذاهای چینی هستید. این تابلو چوبی از جنس راش است و ویستور تصویر مورد نظر شما را با دقت بسیار بالایی روی این چوب حکاکی می کند. گزینه دیگر ما برای شما برگزاری روز مادر در رستوران است که برای این روز خاص برنامههای ویژهای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید