گلها هر کدام معنای خاصی دارند

اگر می خواهید برای مادر یا همسرتان هدیه هایی متفاوت برای روز زن خریداری کنید آن هم هدیهای متفاوت با وسواس بیشتر که با روحیات همسر یا مادرتان متناسب باشد با ما همراه باشید. آقایان نیز دوست دارند تا در روز ولنتاین هدیه ای زیبا و احساسی دریافت کنند و قطعا یک زیرپیراهنی جزو این کادو های ولنتاین برای پسر ها نیست. ما پیش از این نیز مقالاتی برای خرید هدیهی مناسب برای افراد مختلف داشته ایم که خواندن آنها نیز در این شرایط خالی از لطف نیست. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از خرید هدیههایی همچون گل یا حتی لباس، شال و روسری خسته شدهاید، با ادامه این مطلب همراه باشید تا کادوهایی مناسب و همواره دلچسب برای خانمهای ایرانی را به شما معرفی کنیم.

و چه بهتر که این هدیه به نوعی برای استفاده روزانه نیز مناسب باشد. اگر خانمی که می خواهید به او هدیه روز زن بدهید بسیار شیک و سخت پسند است و لاکچری پوش است، می توانید یک دست لباس مخصوص مهمانی بسیار شکیل به همراه کفش مناسبش را به طرف مقابلتان هدیه بدهید. شال ها و روسری هایی با چاپ دستی، رنگ های دست ساز و طرح هایی غیرتکراری یک مجموعهی کامل برای انتخاب یک هدیهی زیبا و به یاد ماندنی برای شما می سازند.

شاید این گزینه برایتان عجیب باشد یا فکر کنید کمی به عنوان هدیه روز زن جذاب نیست! روسری برای خانم ها یک هدیه بسیار مناسب و کاربردی است. دیگر فرصتی باقی نمانده است، تنها چند روز دیگر وقت دارید تا یک هدیهی مناسب برای مادر و یا همسرتان به مناسبت روز زن تهیه کنید. در ایران باستان یک روز در سال برای قدردانی از زن و زمین و دلدادگان به نام سپندارمزدگان نهاده شده است که امروزه آن را با روز عشق ایرانی یا ولنتاین ایرانی میشناسیم.

مهمترین نکته ای که برای خرید هدیه روز مرد باید به یاد داشته باشید این است که مردان از هدیه هایی که فقط جنبه تزیینی دارد و کارایی و کاربردی ندارد خوششان نمی آید. همراه سفارش های هدیه و گل روز ولنتاین شما یک کارت پستال رایگان با متن دلخواه شما نیز ارسال خواهد شد که میتوانید موقع سفارش متن آن را نیز خودتان تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید