۳۲ ایده برای کادو روز مادر : کادو روز مادر چی بخرم ؟

انتخاب هدیههای شخصی و خاص برای روز ولنتاین ایدهای عالی است و این هدیه را به یک هدیه ماندگار و فراموش نشدنی تبدیل خواهد کرد. استفاده از یک & در کنار قلب، نشان دهنده اهمیت او برای شما است. جالب است بدانید که این پنج مرحله همزمان با هم باید در ذهن شما پردازش شوند . بهتر است روز ولنتاین را طوری برگزار کنید و هدیهای انتخاب کنید که همسر شما داستانهای رمانتیک زیادی برای گفتن داشته باشد. اگرچه قیمت نباید عامل کلیدی در انتخاب هدیه ولنتاین باشد اما شما باید بودجه خود را نیز در انتخاب هدیه دخالت دهید.

البته این نکته را هم فراموش نکنید که بسیاری از فروشگاهها و برندهای معتبر به مناسبت روز ولنتاین تخفیفهایی عالی روی اجناس خود اعمال میکنند که خرید را برای شما سادهتر خواهد کرد. مثلا یک دستگاه بخور میتواند وسیلهای کاربردی و خوب برای هدیه دادن باشد اما همسر شما نمیتواند درباره این هدیه به دوستانش فخر بفروشد! اگر همسر شما به طور مستقیم یا غیرمستقیم این عدم رضایت خود را نشان داد سعی کنید واکنش درستی داشته باشید، حالت تدافعی به خودتان نگیرید، درصدد تلافی کردن نباشید و کینه به دل نگیرید، فقط سعی کنید متواضعانه برخورد کنید مثلا بگویید که تجربه و سلیقه خوبی در خرید هدیه ندارید و دفعه بعد هدیه بهتری انتخاب خواهید کرد.

این جمله احساس خوبی در طرف مقابل شما ایجاد کرده و اشتباه شما را جبران خواهد کرد. این کار نه تنها خرید کادوی ولنتاین بلکه زندگی مشترک را نیز سادهتر خواهد کرد. این شعبه که یکی از لوکسترین رستورانهای تهران است به شما امکان میدهد در کنار صرف انواع غذاهای ایرانی اصیل، از یک منوی حرفهای کافه برخوردار شوید و بهترین شب را برای پدرتان رقم بزنید. این کار عشق و علاقه واقعی شما را نشان خواهد داد و برای همیشه در یاد و خاطره طرف مقابل باقی خواهد ماند.

با انجام برخی از کارها نیز می توانید عشق و محبت خود را به مادرتان نشان دهید و از زحمات او سپاسگذاری کنید. اگرچه قیمت در خرید هر چیزی اهمیت دارد اما در خرید کادوی ولنتاین سعی کنید قیمت را به عنوان عامل اصلی و تعیین کننده در نظر نگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید