10 ادکلن زنانه برای هدیه ولنتاین – بهار نیوز

برای اینکه بتوانید انتخابهای بهتری داشته باشید، پیشنهاد میکنیم به ویترین هدیه سر بزنید و در سایت دیجیزرگر، هر کالایی را همراه با جزییات آن مثل عیار، وزن، مشخصات ظاهری و … این روزها با وجود پاندمی کرونا، بیشتر از گذشته هوس سفر میکنیم. چند تا از بهترین عکس های دو نفره با همسرتون و یا عکس های خانوادگی رو در سایز کوچک چاپ کنید و روی یک قاب قرار بدید. برای انگشت کوتاه، اگر خانمی دوست دارد تا انگشتتانش کشیدهتر به نظر برسند، حلقههای باریک و نازک را انتخاب کنید.

برای انگشت قلمی و باریک: اگر خانمی دوست دارد تا انگشتتانش پهن به نظر برسد، انگشتر با سنگهای کوچک و یا حلقههای قطور، آنها را به این خواسته نزدیکتر میکند. اگر همسر یا نامزد شما انگشتر نگیندار دوست دارد، سنگ یا نگینهای کوچک گرد، بیضی شکل یا به شکل قلب، برای این فرم دست، مناسبتر هستند. نگینهای کشیده یک انگشتر، برای کشیدهتر به نظر رسیدن انگشتهای کوچک، انتخاب خوبی هستند. اگر خانمی اندام ورزشکاری دارید، هیچ محدودیتی برای انتخاب گردنبند طلا نخواهید داشت؛ اما این نکته را در نظر بگیرید که هر چه گردنبند بلندتر باشد، قد او، بلندتر به نظر میرسد.

اگر بالاتنه خانمی ظریف و کوچک است، گردنبندهای بلند و لایهلایه، گردنبند مخصوص آنها است. برای مچ دست پهن یا توپر، میتوانید هر دو دستبند ظریف و پهن را انتخاب کنید. برای فرم صورت مربعی، بهتر است گردنبند چوکر یا طوق را امتحان کنید تا بلندی گردن نمایانتر شود. اگر بتوانید متناسب با نوع و مدل شلوار یک پیراهن یا تیشرت زییا نیز خریداری نمایید نور علی نور است. طلا بهترین انتخاب هدیه روز زن برای تازه عروسها نیز هست. 2. خرید صنایع دستی برای خانمهای علاقهمند به این دست از محصولات نیز یک خرید عالی خواهد بود.

قلب ساده و یا تیر خورده: از آنجـایـی کـه قـلب مرکز احساسات عمیق،اصیل و پر شور است. پس این گل به خوبی بیانگر احساسات این روز هستند. با مطالعه این مقاله شما میتوانید انتخاب بهتر و هوشمندانهتری برای خرید هدیه روز زن برای همسر و نامزدتان داشته باشید. اگر میخواهید این دست لباس مردانه بیشتر حالت راحتی و لباس خواب داشته باشد جنس نخ و پنبه آن را تهیه کنید و اگر میخواهید حالت یک لباس خانگی رسمیتر را داشته باشد پارچههای دیگر که اتفاقا بسیار متنوع و مجلسیتر هستند را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید