10 تا از کادو های ولنتاین پرطرفدار در کشورهای مختلف دنیا

خاطره ساختن : با به کارگیری کمی خلاقیت ، شعر و جملات مناسب می توان علاوه بر تاثیرگذاری بسیار زیاد بر طرف مقابلتان ، این روز بزرگ را تبدیل به یک خاطره هیجان انگیز کنید. همسرتان به فعالیتهای بدنی و ورزش علاقهی بسیار دارد؟ انتخاب هدیهی ولنتاین مناسب برای پسر ها بیشتر به نیازها و سلیقهی آنان بستگی دارد. البته این بستگی به هنر و ذوق شما دارد که چقدر این هدیه را بهتر انتخاب کنید ولی مطمئن هستم که تهیه هدیه ولنتاین برای آقایان دغدغهی بزرگتری برای خانمها هست و اصولا آقایان با یک هدیه ساده آماده (۹۰٪ آقایان) سروته ماجرا را خم میآورند و برعکس خانمهای عزیز دوست دارند که بهترین هدیه ولنتاین برای آقایان را تهیه کنند.

فقط مطمئن شوید که سلیقه و فرم صورت او را به خوبی میشناسید. گر فقط یک روز مناسب برای دادن خرس عروسکی به زن مورد علاقهتان در سال وجود داشته باشد، روز ولنتاین است. از ویژه ترین کادوهایی که اصولا برای هدیه ولنتاین به دوست دختر خریداری می شود، خرید عروسک های ولنتاین است که با رنگی قرمز وجود دارند. جوراب های رنگی و فانتزی همیشه جذاب ترین انتخاب برای خانم ها در هر سنی است. کادوی ولنتاین همیشه یکی از دغدغه های شیرین برای عاشق هایی که میخان یه کادوی خوب به عشقشون بدن.

عکس همیشه خاطرهساز است و زمانی زیبا میشود که بر روی لباس خود عکسی از عشقتان به همراه داشته باشید. کلکسیونی از عکسهایی که دوست دارید و با آن عکسها خاطرات شما زنده میشود را چاپ کنید و در قاب عکس قرار داده و به عشقتان در روز ولنتاین هدیه بدهید. یک دفترچه یادداشت مینیاتوری برای ولنتاین – اگر عشق شما به نوشتن خاطراتش علاقه دارد، یک دفترچه یادداشت مینیاتوری و کوچک، به عنوان کادوی ولنتاین ایده ای عالی برای او خواهد بود. اگر به دیدن نمونههایی از کادوها برای این مناسبت علاقه دارید، پیشنهاد میکنیم از مطلب ایدههای خوب کادو تولد برای پسرها و آقایان نیز دیدن کنید.

4. کوپنها را با استفاده از روبان یا حلقه به یکدیگر متصل کنید. همه این لوازم را میتوانید داخل باکس یا سبدهای قرمز بچینید و طراحی کنید. این دوربینها را میتوان برای فیلمبرداری به داخل ماشین، زیر آب، کوهنوردی یا هرکجای دیگر برد و فیلمهای جذاب و هیجانانگیزی با آنها ضبط کرد. 10. خرید دستبند مردانه با طرح ماه تولد نیز یکی دیگر از انتخابهای عالی برای روز پدر است.

دیدگاهتان را بنویسید