110 توصیه عالی و عملی برای تهیه بهترین هدیه روز مادر + روز زن

کمتر دختری وجود دارد که به زیورآلات علاقه نداشته باشد. شما ممکن است تمام تلاش خود را برای خرید کادوی ولنتاین به کار بگیرید اما در نهایت نتوانید رضایت طرف مقابل خود را جلب کنید. برای یک خرید خوب و مفید در این زمینه مبلغی حدود 200تا 300 هزار تومان را در نظر بگیرید. خرید باکس گل برای کادو ولنتاین دختر بسیار انتخاب خوبی است. اگر کسی که برای او هدیه ولنتاین میخرید به کتاب و کتابخوانی علاقه مند است، کار شما بسیار راحت است زیرا هزاران کتاب با محتوای ارزشمند وجود دارد که شما میتوانید برای هدیه انتخاب کنید.

به سرنخ ها توجه کنید. هر چند هیچ چیز نمیتواند پاسخگوی مهر و عشق مادرها باشد، اما مناسبت هایی مثل روز مادر و زن، حداقل فرصتی برای ابراز دوست داشتن و قدردانی از زحمات خانم ها هستند. اگر به جای خرید گل ولنتاین دوست دارید، هدیهای ماندگار به عشق زندگیتان بدهید که بار هر بار نگاه کردن به آن یاد شما و عشقتان بیفتد، گیاهان آپارتمانی مخصوص ولنتاین انتخابهای عالی هستند. حتی خرید یک خرس یا عروسک زیبا به تنهایی میتواند یک هدیه ولنتاین زیبا برای خانم ها باشد. شاید اصلیترین انتخاب برای هدیه ولنتاین خانم ها گل باشد.

این هدیه میتواند حک اسم روی زیورآلات یا تزیین باکس گل با حروف و یا استفاده از عکسهای خاطره انگیز خود شما در باکسهای هدیه یا چاپ عکس باشد. یک ایده بسیار دوست داشتنی دیگر گردنبند هایی هستند که با طرح عکس عزیزتان ساخته میشوند و کاملا خاص هستند. حتی در صورت خرید هر نوع هدیه دیگر گذاشتن یک شاخه گل رز که نماد عشق و محبت است در جعبه هدیه ولنتاین بسیار کار زیبایی است. در این انتخاب شما به سلیقه فرد در نوع کتاب دقت کنید. اگر همسر شما به طور مستقیم یا غیرمستقیم این عدم رضایت خود را نشان داد سعی کنید واکنش درستی داشته باشید، حالت تدافعی به خودتان نگیرید، درصدد تلافی کردن نباشید و کینه به دل نگیرید، فقط سعی کنید متواضعانه برخورد کنید مثلا بگویید که تجربه و سلیقه خوبی در خرید هدیه ندارید و دفعه بعد هدیه بهتری انتخاب خواهید کرد.

مثلا برای افراد جدی کتاب انتخاب خوبی است و برای افراد با روحیه رمانتیک گل و … این جعبهها که امروزه طرفداران خاصی پیدا کرده است، یک مجموعه کامل و شیک با قیمت مناسب است.، که هم دارای خرس و عروسک و شکلات و گل و … این مراسم در هر جای دنیا ممکن است با هم تفاوت داشته باشد، اما معمولاً خرید گل به همراه شکلات جعبهای با یک عروسک کوچک خرسی برای کسی که دوستش دارید، جزو الزامات (سمبل) و رسوم روز ولنتاین است. یک خانم در هر سنی علاقه به عروسک را از دست نمیدهد.

دیدگاهتان را بنویسید