12 ایده عالی برای خرید هدیه روز مادر

هدیه روز مادر هم همینطور. شک نکنید با این کادوی بی نظیر او خوشحال ترین مرد دنیا در روز سالگرد ازدواجش خواهد بود! در حالی که در روز مادر هدیه ای تهیه میکردیم و مهم ترین فرصت قدرشناسی بود و دغدغۀ سه هفتۀ اول آذر من و برادربزرگ تر این بود که مشترکاً چه هدیهای به او بدهیم بی آن که کمک از دیگری بگیریم. امروزه به دلیل اینکه ظروف گرانیتی راه به خانه یافته اند، طروف سنگی کم رنگ تر شده اند. البته یک جلسه ماساژ هم میتواند ایده خوبی باشد؛ اینکه یک فرد حرفهای و وارد به رفع خستگیها و گرفتگیها کمک کند هدیه خوبی خواهد شد، نظر شما چیست؟

توجه کنید اگر در خرید عطر به سلیقه مادرتان توجه نکنید، او هیچ وقت از هدیه شما استفاده زیادی نخواهد کرد و تنها پولتان را هدر می دهید اما عطر اگر به درستی و بر طبق سلیقه فرد انتخاب شود، می تواند به قلب نفوذ کند و تا ابد در ذهن و وجود باقی بماند. بنابراین ممکن است در برهه ای از زمان، شوهر شما با شما صحبت کند که مایل است دستبند را با حروف اول نام خود بپوشد یا شاید دوست داشته باشد که علامت خاصی بر روی دستبندهای او باشد. خبرگزاری فارس ـ گروه حماسه و مقاومت: وقتی میخواستند عازم جبهه شوند، اول از همه میرفتند تا مادر را راضی کنند.

گاهی وقتها حضرت زینب (س) را واسطه میکردند تا در خواب و بیداری به دل مادر بیندازد و راضی به رفتن شوند. در ابتدای این برنامه لیلا بیگلری همسر شهید مدافع حرم سعید انصاری به بیان خاطراتی پرداخت و گفت: در دیماه ۱۳۹۴ و همزمان با روز میلاد حضرت زهرا (س) از معراج شهدا با من تماس گرفتند و خبر شهادت را اعلام کردند.

در این گزارش چند پیشنهاد برای خرید هدیه روز مادر را بیان کردیم. اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ویژه برنامه «شبیه مادرم» به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با دعوت از میهمانانی از جامعه هنری، ورزشکاران، خوانندگان و خانواده شهدای مدافع حرم و مدافع وطن از شبکه افق سیما پخش شد.در ابتدای این برنامه لیلا بیگلری همسر شهید مدافع حرم سعید انصاری به بیان خاطراتی پرداخت و گفت: در دیماه 1394 و همزمان با روز میلاد حضرت زهرا (س) از معراج شهدا با من تماس گرفتند و خبر شهادت را اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید