15 ایده جذاب برای خرید هدیه روز مرد

نرم افزار باید روی گوشی بقیه بچه ها که قراره با مادر صحبت کنند نصب باشه و البته دسترسی با اینترنت داشته باشند. البته فقط خریدن مثلا یک گوشی تلفن هوشمند کافی نیست. خریدن کوچکترین وسایل یا یک بسته شکلات یا حتی دمنوش هم میتواند بهترین هدیه روز مادر باشد. با گذاشتن آیکن مناسب روی صفحه و تنظیمات لازم، به مادر یاد بدید چطوری با حد اکثر ۳ یا نهایتا ۴ دکمه تماس برقرار کنه. ساخت عروسک انگشتی با نمد خیلی آسان است، با یک سرچ ساده ساختشان را یاد میگیرید. ساک ورزشی- لباس گرمکن – لباس حرارتی- کفش ورزشی و سایر اشیایِ مرتبط با ورزش از این زمرهاند.

هر دورهمی حتی از نوع خانوادگی میتواند داغ عزیزی را بر دلمان بنشاند. خاطرهانگیز بر روی یک لیوان نیز میتوانید مادر احساساتی و نازنینتان را شاد کرده و لحظات خوبی را برایش فراهم کنید. مثلا می توانید برای هدیه روز زن و مادر ترتیب یک سفر برای زیارت امام رضا (ع) را بدهید. یکی از آنها را برای هدیه روز مادر امتحان کنید. میتوانید هدیهای را تدارک ببینید که مربوط به ایامی باشد که با مادرتان به سر بردهاید و یا او از آن ایام خاطرات بسیار خوشی دارد.

این بخش از مقاله مختص شما دوستان با معرفتی است که در هرلحظه و شرایط در کنار عزیزانتان هستید و هیچ وقت دست از حمایت آنها برنمیدارید. از زیورآلات و اکسسوری های محبوب خانم ها هستند. مثلا می تونید بگید ظرف ها رو یه مدتی شما می شورید، یا ماشینش رو ببرید تعمیرگاه یا کارواش اساسی (کلا خانم ها با تعمیرگاه مشکل دارند و اگر این کار رو براش بکنید کمک بزرگی بهش کردید). برای این مادر ها، کمک هدیه خیلی مفیدی هست. حتما خودتان مادر را همراهی کنید و اگر می توانید نزدیکان را مثل پدر یا خواهر و برادر ها را به این سفر دعوت کنید.

بسته به نیاز همسر یا پدرتان ، می توانید شلوار رسمی ، شلوار جین یا لباس ورزشی بسازید و راحتی او را راحت کنید و او را در روز پدر خوشحال کنید. همانطور که میدانید در قرارهای اول معمولاً انرژی بیشتری بین طرفین برقرار است. یک هدیه مناسب برای اون ها تهیه ابزار مناسب برای برقرار کردن ارتباط مستقیم و آسان با فرزندانشون هست. شاید هم بتوانید برای هدیه روز زن و مادر یک اشتراک یک ساله از باشگاه یا استخر نزدیک محل سکونت او برایش بخرید. شاید از دیدن چتر در این لیست تعجب کرده باشید، اما باور کنید که بسیاری از پدرها از نداشتن چتر رنج میبرند!

دیدگاهتان را بنویسید