25 پیشنهاد مناسب هدیه برای روز پدر + تصاویر

پس همانطور هم که در اول مقاله اشاره داشتیم یک هدیه کوچک که متناسب با نیاز مادر شما باشند را تهیه کنید و سعی کنید این شب را هر کجا که هستید با مادرانتان سپری نمایید. در ایران روز ۱۳ رجب قمری (زاد روز حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام) امام نخست شیعیان را به عنوان روز مرد ویا روز پدر جشن میگیرند. تاریخ قمری میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در تقویم عربی روز بیستم جمادی الثانی است که به دلیل اختلاف تقویم قمری و شمسی در ایران هر سال در روز متفاوتی از سال قرار میگیرد.

روز مادر در ایران هر سال با سالروز ولادت حضرت زهرا (س) برگزار می شود. روز میلاد حضرت زهرا (س) سال هاست که به عنوان روز بزرگداشت مقام مادر گرامی داشته میشود. مادرها همیشه دوست دارند که خونه شیک و زیبایی داشته باشند. لباسهای راحتی کلاسیک که حکم لباس خواب مردانه را هم دارند از جمله محبوبترین و بهترین کادوها برای روز پدر هستند. در سال های گذشته این موضوع که بجای هدیه هزینه ریالی آن را به فرد تقدیم کنیم تا بر اساس نیاز خودش آنچه را می پسندد، تهیه کند باعث شده است تا از فرهنگ خرید هدیه اندکی فاصله بگیریم.

به همین دلیل ما این چعبه کادو زیبا رو براتون آماده کردیم. گیوه به دلیل راحتی در استفاده و خاص بودن دوباره مورد علاقهی خیلی از افراد شدهاست. گیوه های پارچه ای و برزنتی هم زیاد استفاده نکنید چون زود پاره می شوند. انتخاب هدیه از این جنس که هم زیبا باشد، هم کوچک نباشد، هم یادگاری بماند و هم زود خراب نشود کار آسانی نیست. تراکم گلیم: هرچه تراکم گلیم بیشتر باشد، خب طبیعتا این گلیم ارزشمندتر است. هر مردی اگر با اعتقادات شخصی و مذهبیش مشکلی وجود نداشته باشد ,حتما از یک کراوات شیک استقبال خواهد کرد ,که فکر می کنم اکثر افراد مشکلی با این کالا ندارند ,و یک اکسسوری لازم در مجالس رسمی می باشد .

خرید هدیه هر سال و به هر مناسبت میتواند برای ما چالشی بزرگ به حساب آید. خریدن هدیه برای مادر همیشه میتواند کار لذت بخشی باشد. در نتیجه این هدیه برای مادر به شکل کاملا فرهنگی قدردانی از مقام شامخ مادر محسوب میشود. البته برای خرید این هدیه نیاز به پرداخت هزینههای بسیار زیادی نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید