30 مورد از بهترین گزینه ها برای هدیه روز پدر

بلوز، شلوار، کفش، کمربند و دیگر لوازم مورد نیاز را در یک جعبه کادو قرار دهید و مطمئن باشید که از دیدن آن ها خوشحال می شود. برای درست کردن حلقه قلب به حدود ۴۰ تا از این گلهای کاغذی نیاز دارید. تنها چیزی که برای اجرای این ایده نیاز دارید؛ تعدای بادکنک هلیومی (پیشنهاد میکنیم از بادکنکهای قرمز و قلبی شکل استفاده کنید) و تعدادی از عکسهای دو نفرهتان نیاز دارید. کاغذ تیشو را دو لایه تا کنید. حتی در یک دفتر ۱۰۰ نفره پیدا کردن دو نفر با ساعت مچی مشابه بسیار بعید است.

یا اینکه یک دفتر یا جعبه عکس و خاطره درست کنید. اگر او بیشتر به مسائل معنوی و مذهبی علاقه دارد، احتمالاً خرید یک هدیه مذهبی را برای او در نظر بگیرید. اگر با وجود ایدههای گفته شده هنوز هم در ذهن خود با این سوال روبهرو هستید که برای روز پدر چی بخریم؟

شکل ، طرح و فرم فیزیکی شکلاتها در کنار رنگبندیهای شاد و متنوع با بسته بندیهای جذاب و زیبا در جعبه هدیه شما غوغائی به پا می کند که نگو و نپرس و این یعنی دوستت دارم خیلی زیاد ( به چشماتم خیلی میاد). در این مورد سلیقه او را از مدل کیف و کفشهای خودش حدس بزنید. اگر میدانید چه هدیهای او را خوشحال میکند، که کار سختی در پیش ندارید؛ ولی اگر هنوز سلیقه همسر یا پارتنرتان را بخوبی نمیشناسید، پیشنهاد میکنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

به راحتی از کنار خرید هدیه روز مادر نگذرید و خوب در مورد چیزی که قرار است در یک جعبه کادو قرار دهید فکر کنید. ولنتاین اساساً جزو جشنهای ایرانی نیست، ولی با توجه تداخل فرهنگی که ما از صدها سال قبل با کشورهای اروپایی داشتهایم، به تقویم غیررسمی مناسبهای ما اضافه شده است. آنقدر رول را ادامه دهید تا به اندازه دلخواهتان دربیاید. حتی میتونید تصاویری که به صورت دسته جمعی هست را هم روی اون حک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید