30 پیشنهاد خرید هدیه برای آقایان در مناسبهای خاص • دیجیکالا مگ

کیف پول یا کیف مدارک هم هر دو از جمله گزینه های محبوب برای یک هدیه مناسب و کاربردی مردانه هستند. علیرغم این که با وجود گوشی های هوشمند امروزی دیگر کمتر کسی احتیاج به ساعت مچی را برای دانستن زمان احساس می کند اما مسئله اینجاست که یک ساعت مچی شیک مردانه هنوز هم یک هدیه کلاسیک و محبوب محسوب می شود.

یکی از مشهورترین عطرهای خانه مد ایتالیایی ورساچه عطر خوشبو مردانه تابستانی Versace Man Eau Fraiche با حال و هوای سواحل مدیترانه است. در حال حاضر تنوع این پایه های نگهدارنده از نظر طراحی بسیار متنوع است و احتیاج به در دست دریافت گوشی موبایل یا تبلت را به طرز هوشمندانه ای رفع کرده است. اگر پدر و یا همسر گرامیتان اهل ورزش کردن و پیاده روی هستند و یا زمان زیادی را سر پا می ایستند فکر خوبی است که یک جفت کتانی راحتی و یا ورزشی مناسب او تهیه کنید و این هدیه را در روز پدر( مرد) تقدیم حضورش کنید.

حالا دیگر قیمت گوشی های موبایل آن قدر زیاد است که کمتر کسی جرات می کند به عنوان بهترین هدیه روز پدر و روز مرد روی آن حساب کند. حالا وقت اونه که بفهمید همسرتون چه خوردنی را دوست داره که چند وقتی هست ازش خبری نبوده و دوست داره بخوره. اگر قصد دارید برای پدرتان یک ساعت مچی هدیه بگیرید نوع کلاسیک و عقربه دار آن را انتخاب کنید و برای همسرتان با توجه به سلیقه اش یک ساعت مچی دیجیتال با کورنومتر و سایر قابلیت های جانبی را در نظر داشته باشید. می توانید تاریخ سالگرد ازدواج خود را روی آن ها حک کنید یا اینکه روی دستبند همسرتان نام خودتان و روی دستبند خودتان نام همسرتان را بنویسید.

به مرور و با گذشت زمان رایحه معجزه گر ترخون، مریم گلی، چوب سدر و فلفل تازه مشام تان را پر می کند. بعضی از این پاور بانک ها مجهز به چراغ اضطرارای هستند و با روشنایی قابل تنظیم وسیله ای کاربردی برای سفر، کمپینگ، طبیعت گردی و کوهنوردی به شمار می فرایند.

دیدگاهتان را بنویسید