30 پیشنهاد عالی برای هدیه روز زن و روز مادر

در خرید این نوع ظروف برای مادرها حتما به این نکته که با فلز قلع پوشش دادهشدهباشند، دقت کنید. خانم ها با دقت توجه کنید تا در روز ولنتاین شریک زندگیتان را دل آزرده نکنید! بیشتر خانمها به گران بودن هدیه توجهی نمیکنند و فقط همین که با دادن هدیه به آنها نشان دهید به فکرشان هستید، برایشان کافی است. هندزفری از لوازمی است که استفادهی زیادی از آن میشود.

هدیه دادن به همسر یا مادر باعث میشود ارزشتان در نظر آنها بیشتر شود، چون از این طریق آنها متوجه میشوند که شما برای قدردانی از زحمات و همراهیشان در روزهای سخت، این هدیه را برایشان گرفتهاید. هنگام انتخاب جواهر آلات حتما به سلیقه عشق تان از نظر جنس، ظرافت، رنگ و غیره توجه داشته باشید، چه بهتر که هدیه تان را در صورت امکان شخصی سازی کرده و مثلا حرف اول اسم او و خودتان را روی آن حک کنید.

چیزهایی که در این کاردستی به آن نیاز دارید عبارتند از یک کیف CD به رنگ روشن که روی جلد آن بتوان عکس قرار داد، کاغذ کادوی رنگی یا طرح دار، کاغذ پوستی، چند تا عکس سیاه وسفید دو نفره و چند تا دکمه، چند تا میخ پهن به شکل گل، حروف فلزی و گیره های کاغذ مارپیچ. اگر همسر یا مادر یا دوستتان از ایدهها و رنگهای جدید استقبال میکند، لباس یا وسیلهای بخرید که آن رنگ را تا به حال نداشته است. شما ممکن است به ولنتاین علاقهای نداشته باشید، آن را مراسمی تصنعی و کلیشهای یا غربی بدانید.

کمپانی ویکتور اند رولف هلندی در سال 2005 و با عرضه فلاور بمب، تحولی بینظیر در بازار عطرهای زنانه ایجاد کرد و باعث شد تا بسیاری از خانمهای جوان یا حتی خانمهای میانسال این عطر را به عطر امضای خودشان برای مراسمهای رسمی، مناسبتهای خاص و عاشقانه بدل کنند. اگر در روز مادر، روز تولد یا در یک روز عادی، غذای دلخواه مادر یا همسرتان را درست کنید (یا اگر آشپزیتان خوب نیست، از بیرون تهیه کنید)، مطمئن باشید که خیلی خوشحال خواهند شد. رنگ دلخواه: برای خرید هدیه، دستکم باید یکی از رنگهای دلخواه فردی که میخواهید برای او هدیه بخرید را بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید