40 پيشنهاد براي كادوي ولنتاين براي دختر – كادوي ولنتاين براي پسر سال 97

مانتو هایی که دارای طرح های ایرانی از طبیعت می باشند اصولا برای هر خانم ایرانی جذاب می باشد، یکی از دیگر دلایل ما برای انتخاب مانتو به عنوان بهترین هدیه روز زن این است که امروزه طراحان بسیاری خوبی در داخل کشور کار طراحی مانتو می کنند و شما با این انتخاب می توانید به تولید ملی نیز فکر کنید.

یکی دیگر از ایده های ما برای کادوی روز مادر این است که یک آبمیوه گیری شیک و جدید برای او بخرید. یکی از بهترین هدیه روز زن برای مادر و همسر مانتو می باشد و البته در حال حاضر که در فصل گرما است مانتو می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. انتخاب بهترین هدیه همیشه دغدغه بسیاری از ما است، یکی از مهمترین مراسم برای ایرانیان روز زن است، در این روز اصولا همه به خانه مادر هایشان می روند و برای او کادو می برند تا توجه خود را به این صورت به ایشان نشان بدهند، همینطور این روز، روز زن نیز می باشد از این رو همه به همسر خود تبریک می گویند، به یاد داشته باشید بهترین هدیه روز زن نباید حتما خیلی گران قیمت و دست نیافتنی باشد در بسیاری از موارد کادویی کوچک و کاربردی بسیار تاثیر بیشتری دارد.

اصل روز زن یعنی ماشین شاسی بلند … این کادو باید متناسب با بودجه شما باشد، اگر بتوانید برای ایشان یک ماشین ظرف شویی بخرید که خیلی زیبا است، یا شما می توانید برای ایشان یک میز را تهیه کنید که جنس آن از رزین باشد چرا که امروزه بسیار مد می باشند، برای خرید رزین اپوکسی شفاف با ما همراه باشید. به عنوان مثال شما می توانید یک گوشواره را با یکی از لباس های ایشان ست کنید.

که به عنوان اکسسوری ست در کنار آن قرار میگیرد، میتواند انتخاب هوشمندانه تری هم باشد. برای روز مادر خرید کالاهای چرمی هدیه مناسبی است، تمام کمربندهای چرمی، کیف پول و سایر اقلام چرمی خوب با یک شعار عجیب و غریب که اعلام می کند “وقتی تو بمیری بر سر آن با هم دعوا می کنند”، اگر حس شوخ طبعی زن و مادرتان به اندازه آراستگی و سلیقه اش باشد، عاشق کیف ها، کمربندهای و قاب های لب تاب زیبای می شود. پس تمام سلیقه و خلاقیت خود را به کار گرفته و برای او یک آلبوم عکس درست و حسابی درست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید