40 پيشنهاد براي كادوي ولنتاين براي دختر – كادوي ولنتاين براي پسر سال 97

” یا “بهترین هدیه برای روز ولنتاین 2022 چیست ؟ به عبارتی، او هیچ تلاشی برای پنهان کردن اندیشههایش در لابهلای سطر آثار خود ندارد. یک سینی از این کیک ها درست کنید و از آن به عنوان دسر بعد از شام ولنتاین خود استفاده کنید؛ چیزی که همه آن را خودتان و به طور اختصاصی برای عشق خود درست کرده اید.

اوریگامی، به عنوان یک کادوی دست ساز برای ولنتاین کمی پیچیده به نظر می رسد؛ اما اگر از دستورالعمل آن پیروی کنید آنقدرها هم دشوار نخواهد بود. هدیه دادن عطر به عنوان کادو روز عشق یک اتفاق به یاد ماندنی است، پس بهتر است در انتخاب عطر مناسب با دقت عمل کنید. اجازه دهید همه بدانند عشق شما ابدی است؛ این گونه می توانید بدون به زبان آوردن حتی یک کلمه، عشق خود را علنی کنید. بنابراین از هرچه در مورد او می دانید استفاده کنید تا بهترین پیام عاشقانه را بنویسید.

اگر او همیشه به دنبال جایی می گردد که یادداشت های خود را روی آن نصب کند تا آنها را فراموش نکند، می توانید یک تخته قلبی برای او درست کنید. زمان آن رسیده است که هنرمند درون خود را بیرون بکشید و به یاد بیاورید کار کردن با کاغذ و چسب و رنگ چه احساسی خواهد داشت. این شیرینی های عاشقانه بسیار جذاب هستند و قسمت خوب آن این است که می توانید آن ها را با پیام های دلخواه خود تزئین کنید. یکی دیگر از کالاهای پرفروش مناسب روز پدر که آمار فروش زیادی را به خود ثبت نموده است ، دکمه سر دست یا دکمه سرآستین می باشد .

می توانید با استفاده از یک تکه پارچه ساده این پرچم عشق را درست کنید. می توانید یک بالش کلاسیک و قدیمی را با طرحی دوست داشتنی به بالش عشق تبدیل کنید. لیوانی که روی آن قلب یا کلمه عشق را حک کرده اید، ایده ای بسیار دوست داشتنی است و درست کردن آن کاری ندارد. می توانید چیزهای دیگری را هم که برای این روز برنامه ریزی کرده اید روی آن بنویسید. برای درست کردن یک کادوی دست ساز برای ولنتاین به عشق تان، می توانید سلفی های زیبایی که در مدت آشنایی تان گرفته اید را چاپ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید