45 ایده خرید کادو و هدیه ولنتاین سورپرایزی برای خانم و آقا🎁❤️

اگر جز آن دسته از افرادی باشید که به شخصی علاقه مند هستند و حتی اگر متاهل باشید، به احتمال زیاد خرید کادو ولنتاین یکی از دغدغه های بزرگ شما است. نقاشی یا طرحی از خودتان، بافتنی، لباس یا حتی کلاژی از عکسهای خاطرهانگیز که خودتان درست کردهاید، همگی هدیههای ارزشمندی برای مادرتان هستند.

مثل پیشنهاد استفاده از یک رستوران یا کافی شاپ خاص برای کارمندان به همراه خانواده یا دوستانشون، که می تونی با هماهنگی این مکان ها به راحتی انجامش بدی. درسته که این روزا قیمتش سر به فلک کشیده اما عطرهای مخصوص هدیه دادن رو می تونی با قیمت های مناسب تر هم پیدا کنی و نگران دور شدن کارمندا هم نباشی. این روزا این کیف های پارچه ای با انواع و اقسام طرح ها و رنگ های زیبا تو بازار موجودن. کیف های پارچه ای این روزا خیلی مد شدن.

نه فقط به خاطر قیمت مناسب، راحتی و سبکی و زیبایی ساده و صمیمی شون، بلکه به این خاطر که استفاده از کیف های پارچه ای به عنوان ساک خرید می تونه کمک بزرگی به کاهش استفاده از پلاستیک بکنه و در نتیجه به حفظ محیط زیست کمک می کنه. اگه می خوای رییس محبوبی باشه به پوست کارمندانت اهمیت بده!

پس دست دست نکن و سریع سفارش بده. هم میتونید با قاب اون را سفارش بدید و هم میتونید بدون قابش را سفارش بدید. با اینکار این حس را به او القاء می کنید که برای شخص خودش ارزشی قائل نیستید و تنها کاری که در منزل انجام می دهد برای شما ارزشمند است. برای خانم کارمند که زمان زیادی رو خارج از منزل می گذرونن و خسته و کوفته به خونه می رسند و کلی کار هم تو خونه دارند، بسته های بهداشتی شامل حوله، لیف، کرم و شامپوهای مناسب، لایه بردارها و یا پک های مانیکور و پدیکور انتخاب ویژه ایه که می تونه به حفظ سلامت کارمندهات و تقویت روحیه و شادابی آنها کمک ویژه ای کنه.

دیدگاهتان را بنویسید