50 پیشنهاد خرید کادو ولنتاین برای دختر جذاب / شیک/ لاکچری/ ارزان

هر چند عروسک و شکلات جزو جدایی ناپذیر هدیه روز ولنتاین است ولی ممکن است این موارد برای تمام آقایان جذابیتی نداشته باشد و بیشتر مناسب پسران جوان و نوجوانی باشد که سودای جوانی را در سر می پرورانند ، به همین دلیل ما این نوع از هدایا را برای افراد بالای 30 سال توصیه نمیکنیم . البته که روز ولنتاین در کشور پاکستان، مالزی، اندونزی و همچنین عربستان نیز ممنوع است و تلاش های بسیاری می شود که این جشن جهانی، در این کشورها در میان جوانان باب نشود و جشن های ملی یا مذهبی را جایگزین روز ولنتاین کنند.

بسیاری در طی این سال ها تلاش کرده اند که با جشن گرفتن روز اسپندارمزگان و روز عشق ایرانی، این روز را فرهنگ سازی کنند و یادآور تاریخ ایران و شکوه ایران باشند. روز ولنتاین 4 فوریه هر سال به صورت جهانی در سراسر دنیا جشن گرفته می شود و مراکز خرید بسیاری در سراسر جهان با تهیه تزیینات مربوط به روز ولنتاین و کادوی ولنتاین، هر ساله فروش بسیاری را بخاطر این شب ازآن خود می کنند.

این روز که مصادف است با 25 بهمن، به روز عشق یا روز عشاق در سراسر جهان معروف است. حتی در سایر کشورهای جهان روز روزهایی مختص برای خرید کادو روز مرد تعریف شده که در آن روز با جشن و خرید هدیه برای مردان و پدران از زحمات آنها قدردانی میشود. روز ولنتاین در سال 1400 مصادف با 25 بهمن امسال است. در ایران نیز هرسال مصادف با 13 رجب و تولد امام اول شیعیان روز پدر را جشن میگیریم و برای پدران و مادران کادو میخریم. در روز ولنتاین چه کادویی بخریم؟ برای روز پدر چی بخریم؟ دهان شویه را چند بخریم؟

پک های بهداشتی یکی از هدایای سنتی برای آقایان میباشد به این دلیل که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و میتواند تا مدت ها خاطره ولنتاین 99 را در ذهن آنها تداعی کند ، فقط برای خرید این نوع هدایا باید برند های معتبر مردانه را بشناسید البته خرید سری این محصولات پیدا کردن همه آنها در بازار کار بسیار سختی است و به همین دلیل ما پیشنهاد میکنیم که از محصولات آماده استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید