60 ایده هدیه سالگرد ازدواج [برای مرد و زن] – تشریفینو

به قول خودم رمز راحتی را انتخاب کرده بودم ولی همین که رفت فهمیدم ای دل غافل خودم هم رمزم را یادم رفته! این کادویی که امروز میخوام بهتون معرفی کنم را خودم خیلی دوست دارم آخه دقیقا مثل کاپ های ورزشی میمونه که من همیشه دوست داشتم توی مسابقات ورزشی بگیرم.

البته قبل از خرید چنین هدیهای حتما مطمئن شو که برای رفتن به کلاس و یا دیدن ویدیوهای آموزشی وقت کافی را دارد. ساعتهای دکوری انتخاب جذابی برای هدیه ولنتاین هستند. چه مدل ساعتی برای هدیه ولنتاین پسرانه کاربردی است ؟ از دیگر مواردی که میتوانید در سبد کالای خود برای هدیه به هر بانویی داشته باشید، شومیز و یا بافت اور سایز است!

نکتهی دیگر در یادگیری سازی جدید داشتن صبر و حوصله فراوان است. یکی دیگر از ایده های جالب برای خرید هدیه روز مادر ، خرید بدلیجات با سنگهای رنگی است. مادران اغلب با تک تک جزییات خانه در طول روز سر و کار دارند بنابراین دکوراسیون خانه برایشان خیلی مهم است و به زیبایی خانه اهمیت ویژه ای می دهند پس شک نکنید دکوراسیون منزل که یکی از بهترین هدایا برای مادر است. یا حتی آن را سالم در گوشه ای نگهداری کرده ایم. این کتاب که این روزها فیلم معروفی هم از آن ساخته شدهاست، داستان کارخانه داری بود که به نحوی بسیار متفاوت و جذاب اعمال تکراری را خلاقانه میکرد و لذت میبرد.

با لیوان آینهای یک عمل تکراری که بارها در طول روز انجام میدهیم و آن، نوشیدن آب است با دیدن عکس دلخواهمان جذاب و خواستنی میشود. لیوان آینهای چطور عمل میکند؟ لیوان آینهای من را یاد کتاب چارلی و کارخانه شکلات سازی میاندازد که در بچگی خواندم. پیشنهاد امروز من ساعتهای سه بعدی است که در ادامه به شما ویژگی خاصاشان را میگویم. خانمها کلا بعد از استحمام یکی از مشکلاتشان سر و شکل دادن به موهایشان است. در زیر چند نمونه از این کفش ها را با هم میبینیم.

دیدگاهتان را بنویسید